fbpx Skip to main content

Приватна медична страховка не тільки не поступається державній і відмінно доповнює її, але часом вона буває навіть зручнішою. Річ у тім, що така страховка має низку переваг, які не надає державне страхування.

Насамперед, Вам не доведеться чекати місяці, щоб потрапити до лікаря. Також Ви завжди зможете безпосередньо звернутися до потрібного Вам фахівця без направлення терапевта. Окрім того, Ви матимете змогу дізнатися думку кількох фахівців з однієї й тієї самої галузі. Зрозуміло, це не всі переваги приватного медичного страхування. Їхній список занадто довгий. У CK SEGUR ми готові ознайомити вас із ним детальніше.

Як обрати страховку, яка підійде саме Вам?

Насамперед, під час вибору медичного страхування потрібно звернути увагу на Ваші конкретні побажання щодо страхового покриття, а також на деякі інші чинники, а саме:

 • Як часто Ви звертаєтеся до медичних послуг?
 • Чи є ймовірність того, що в майбутньому Вам може знадобитися госпіталізація або чи були б Ви готові оплатити її самостійно в разі необхідності ?
 • Наскільки для вас важливо звертатися до конкретного фахівця?
 • Чи є ймовірність того, що Вам доведеться звертатися до медичних послуг за кордоном?

Залежно від відповіді на ці запитання, Ви зможете зрозуміти, яка страховка Вам потрібна: базова, з повним покриттям або з відшкодуванням витрат.

Базова страховка (Seguro Básico)

Така страховка є найпростішою і покриває такі прості медичні послуги, як:

 • Первинну медико-санітарну допомогу
 • Консультації фахівців
 • Прості терапевтичні дослідження
 • Прості діагностичні дослідження

Якщо Ви зрідка хворієте і з’являєтеся в кабінеті лікаря щонайбільше раз на рік, то така страховка передбачена саме для вас! Майте на увазі, що команда CK SEGUR готова допомогти Вам у виборі базової страховки з найкращими умовами.

Страховка з повним покриттям (Seguro Completo)

Така страховка має ширше покриття й охоплює такі послуги:

 • Будь-які лікарські консультації
 • Будь-які діагностичні дослідження
 • Лікування
 • Госпіталізацію та хірургічне втручання

Такий вид страховки є найповнішим і найпопулярнішим як серед місцевого населення, так і серед іноземців, які приїжджають до Іспанії в якості туристів або резидентів.

Головною особливістю такої страховки є те, що вона покриває госпіталізацію і витрати, пов’язані з нею (витрати на анестезію, операційну, ліки, окрему палату і т.п.), що робить її на порядок дорожчою, ніж базова страховка.

Майте на увазі, що в рамках базової страховки і страховки з повним покриттям, Ви маєте право звертатися тільки до тих фахівців, які належать до мережі медичного обслуговування конкретно Вашої страхової компанії.

Варто звернути особливу увагу на те, що і базова страховка, і повна можуть бути двох видів:

 • Із доплатами «con copagos». Суть доплат полягає в тому, що Ви ділите медичні витрати зі страховою компанією. Сума доплат за кожну медичну процедуру заздалегідь відома. Вона може варіюватися залежно від виду процедури та умов страховика. Страхова премія за такою страховкою набагато менша, ніж за страховкою без доплат, що робить її економічно вигідною для деяких клієнтів. Такий “поділ рахунку” особливо вигідний для тих, хто мало коли звертається до лікарів.
 • Без доплат «sin copagos». За такою страховкою Ви здійснюєте одноразову виплату незалежно від послуг, якими користуєтеся. Звісно, вони мають входити в покриття Вашої страховки.

Страховка з відшкодуванням витрат (Seguro con reembolso)

Така страховка, крім повного покриття, надає ще й можливість звертатися до медичних фахівців, які не входять до мережі медичного обслуговування страхової компанії.

Так, якщо Вам доведеться звернутися до лікаря, який відноситься до Вашого страховика, наприклад, якщо Вам була потрібна медична допомога за кордоном, Ви заплатите за такі послуги самостійно. Однак Ваша страхова відшкодує Вам до 100% вартості цих послуг.

Зрозуміло, таке комплексне страхове покриття позначається на вартості страховки. Якщо Ви часто подорожуєте або, можливо, принципово звертаєтеся до певних лікарів у межах Іспанії, які не приймають приватні страховки, то такий страховий план підійде саме для Вас.

Ви вже визначилися зі страховкою? Якщо ще ні, та у Вас все ще залишились питання, не соромтеся звертатися до нас! У CK SEGUR ми розвіємо будь-які Ваші сумніви і підберемо для Вас персональний страховий план.