fbpx Skip to main content

Хто ми є

CK SEGUR – це іспанська компанія – Cтраховий брокер, що спеціалізується на управлінні ризиками. Ми розпочали свою діяльність у 2009 році як страховий менеджер. З тих пір і до 2016 року, коли CK SEGUR набула статусу страхового брокера з власною юридичною особою, цінності, які перетворили нашу компанію в одну з найбільших брокерських компаній у нашій країні (командна робота, інновації та досконалість в обслуговуванні клієнтів), матеріалізувалися в життя.

Спільними зусиллями ми хочемо запропонувати нашим клієнтам те, без чого важко уявити своє життя: безпеку і спокій.

Цілі

Наша мета – створювати рішення, що відповідають потребам наших клієнтів у сфері ризиків та страхування, надаючи водночас якісне обслуговування. Ми прагнемо до того, щоб стати стратегічними партнерами наших клієнтів і колег, створюючи цінність завдяки технологічним інноваціям.

Наша Місія

Перевершити очікування наших клієнтів і партнерів, повністю виконуючи взяті на себе зобов’язання, задовольняючи та прислухаючись до їхніх потреб, розширюючи та вдосконалюючи наш портфель послуг та страхування наших клієнтів.

Наше Бачення

Ми віримо в професіоналізм нашого людського капіталу. Наші співробітники ростуть разом із нами, постійно навчаючись, розвиваючись і зростаючи у сфері страхування та управління ризиками. Ми працюємо з останніми технологічними досягненнями і щодня зростаємо завдяки реалізації нових проектів.

Досвід

Нам довіряють понад 50 000 страхувальників. CK SEGUR – це страховий брокер, орієнтований на інновації, який спеціалізується на страхуванні життя та здоров’я, а також на цивільній відповідальності та страхуванні спільнот.

Відмінне обслуговування різними мовами

Однією з наших додаткових переваг є можливість ПЕРСОНАЛІЗОВАНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯрізними мовами.

  • Російська
  • Англійська
  • Українська
  • Німецька
  • Португальська